ikona wczytywania strony

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju

Link do platformy epuap Link do BIP

Jesteś tutaj: Strona Główna ❯ Kontakt
← Powrót do strony głównej

Kontakt

Ikonka symbolizująca artykuł

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju

32-015 Kłaj
Kłaj 652
tel. (12)284-15-66
fax: (12)284-31-30
województwo małopolskie
powiat wielicki
NIP: 683-18-38-938
Regon 357768397
godziny pracy: Pn: 8:30 - 16:30, Wt-Pt: 7:00 - 15:00
e-mail: biuro@gopsklaj.pl
strona internetowa: www.gopsklaj.pl
Biuletyn Informacji Publicznej: bip.gopsklaj.pl
skrzynka ePUAP: /gopsklaj/SkrytkaESP

Ikonka symbolizująca artykuł

Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłaju


Bogdan Czyż

tel. (12)284-15-66
fax: (12)284-31-30
e-mail: b.czyz@gopsklaj.pl

Dyrektor przyjmuje interesantów w sprawach bieżących oraz w sprawach skarg i wniosków: we wtorki od 8.00 do 12.00 i czwartki 11.00 do 15.00.
Prosimy interesantów o umawianie się na spotkanie z dyrektorem za pośrednictwem pracowników socjalnych w celu ustalenia wolnego terminu.

Ikonka symbolizująca artykuł

Pracownicy socjalni:

1. mgr Dagmara Laskowicz - pracownik socjalny
Rejony: Targowisko

Godziny obsługi interesantów:

Poniedziałek: 12.30 - 16.30
Wtorek: 07.00 - 11.00
Środa: 11.00 - 15.00
Czwartek: 07.00 - 11.00

e-mail: d.laskowicz@gopsklaj.pl

2. Elżbieta Kapcia - specjalista pracy socjalnej
Rejony: Kłaj od nr. 451 w górę, Grodkowice

Godziny obsługi interesantów:

w biurze:
Poniedziałek: 08.30 - 12.30
Wtorek: 11.00 - 15.00
Środa: 07.00 - 11.00
Czwartek: 11.00 - 15.00

e-mail: e.kapcia@gopsklaj.pl

3. mgr Joanna Stala  - pracownik socjalny
Rejon: Łysokanie, Koordynator pieczy zastępczej

Godziny obsługi interesantów:

w biurze:
Poniedziałek: 12:30 - 16:30
Wtorek: 07:00 - 11:00
Środa: 11:00 - 15:00
Czwartek: 07:00 - 11.00

e-mail: j.stala@gopsklaj.pl

4. mgr Marzena Twardosz - specjalista pracy socjalnej
Rejon: Kłaj od numeru 1 do 450, Łężkowice

Godziny obsługi interesantów:

w biurze:
Poniedziałek: 08.30 - 12.30
Wtorek: 11.00 - 15.00
Środa: 07.00 - 11.00
Czwartek: 11.00 - 15.00

e-mail:m.twardosz@gopsklaj.pl


5. mgr Magdalena Baster - specjalista pracy socjalnej
Rejony: Brzezie, Gruszki , Zastępstwa w czynnościach Dyrektora GOPS

Godziny obsługi interesantów:

w biurze:
Poniedziałek: 08.30 - 12.30
Wtorek: 11.00 - 15.00
Środa: 07.00 - 11.00
Czwartek: 11.00 - 15.00

e-mail: m.baster@gopsklaj.pl

6. mgr Ewelina Jastrzębska - specjalista pracy socjalnej
Rejony: Szarów, Dąbrowa

Godziny obsługi interesantów:

w biurze:
Poniedziałek: 12.30 - 16.30
Wtorek: 07.00 - 11.00
Środa: 11.00 - 15.00
Czwartek: 07.00 - 11.00

e-mail: e.jastrzebska@gopsklaj.pl

Ikonka symbolizująca artykuł

Dział Świadczeń Rodzinnych

Dział Świadczeń Rodzinnych , realizuje zadania z zakresu:
- Świadczeń Rodzinnych
- Świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego


Kontakt:

1. Agnieszka Jankowicz - Inspektor
e-mail: a.jankowicz@gopsklaj.pl
tel.: 12 284-48-50

2. Karolina Skowronek - pomoc administracyjna
e-mail: k.skowronek@gopsklaj.pl
tel.: 12 284-48-50
Ikonka symbolizująca artykuł

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

1. Tomasz Janusz - Informatyk, administrator bezpieczeństwa systemów informatycznych

tel. (12) 284-15-66
t.janusz@gopsklaj.pl

Ikonka symbolizująca artykuł

Księgowość - Kadry i Płace

1. Dorota Duszyk - Inspektor, Kadry
2. Maria Szewczyk - Główny Księgowy GOPS, Księgowość
3. Anna Synowiec- Pomoc Administracyjna

12 284-15-66
d.duszyk@gopsklaj.pl
m.szewczyk@gopsklaj.pl
a.synowiec@gopsklaj.pl

Ikonka symbolizująca artykuł

Zapewnienie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami

1.Anna Synowiec – Pomoc Administracyjna, osoba ds. dostępności

tel. 12 284-15-66

a.synowiec@gopsklaj.pl

Ikonka symbolizująca artykuł

Pomoc materialna dla uczniów

1. Tomasz Janusz - Informatyk, administrator bezpieczeństwa systemów informatycznych.

tel. 12 284-15-66
t.janusz@gopsklaj.pl

Ikonka symbolizująca artykuł

Karta Dużej Rodziny

1. Tomasz Janusz - Informatyk, administrator bezpieczeństwa systemów informatycznych.

tel. 12 284-15-66
t.janusz@gopsklaj.pl

Link do Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Wieliczce
Link do Gminy Kłaj

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju

Kłaj 652
32-015 Kłaj
tel. (12)284-15-66, faks (12)284-31-30

Link do platformy epuapLink do bipPolityka prywatnościDeklaracja dostępności