Menu główne

link do strony: www.gopsklaj.pl/biplink do strony Powiatowego Zespółu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawno¶ci w Wieliczcelink do strony: www.klaj.pllink do strony: www.epuap.gov.pllink do strony: www.senior.gopsklaj.pl

Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

Harcerze-wolontariusze z pomocą potrzebującym

2020-03-24

Uprzejmie informujemy, że chęć współpracy z władzami gminy oraz Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kłaju zadeklarowali harcerze z Kłaja zrzeszeni w Wielickim Hufcu ZHP. Pełnoletni harcerze i instruktorzy chętnie pomogą zrobić zakupy lub wykupić leki osobom, które ze względu na obecne ograniczenia epidemiczne mają problemy z zabezpieczeniem najbardziej podstawowych potrzeb.
Pomoc harcerzy-wolontariuszy adresowana jest przede wszystkim do osób starszych, chorych i niedołężnych, nie korzystających z usług opiekuńczych zorganizowanych przez GOPS, którym rodzina lub sąsiedzi nie są w stanie takiej pomocy zapewnić.

Prosimy również o informowanie nas o niezabezpieczonych potrzebach osób objętych przymusową kwarantanną domową, którym osoby z otoczenia nie mogą lub obawiają się pomagać. Pomoc dla tej kategorii osób zostanie zorganizowana według odrębnych procedur.
Wszystkie zgłoszenia tego typu prosimy kierować do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kłaju tel. 12 284 15 66, który na czas stanu epidemii codziennie (również w soboty i święta) pełni dyżury telefoniczne w godzinach od 7.00 do 19.00. Po wstępnej weryfikacji pomoc dla osób potrzebujących będzie mogła zostać uruchomiona nawet tego samego dnia.

Dyrektor GOPS w Kłaju
Bogdan Czyż


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju. Kłaj 652, 32-015 Kłaj, tel. (12)284-15-66, faks (12)284-31-30

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji