Menu główne

link do strony: www.gopsklaj.pl/biplink do strony Powiatowego Zespółu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawno¶ci w Wieliczcelink do strony: www.klaj.pllink do strony: www.epuap.gov.pllink do strony: www.senior.gopsklaj.pl

Aktualności


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

OGRANICZENIA DOSTĘPU DO GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KŁAJU

2020-03-18

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników związane z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że od 16 marca 2020 roku do odwołania Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju został wyłączony z bezpośredniej obsługi klientów. W spawach o charakterze wyjątkowym sposób niezbędnego kontaktu z interesantem będziemy uzgadniać telefonicznie. Jednocześnie zapewniamy, że pomimo ograniczeń kadrowych dokładamy wszelkich starań, aby świadczenia przyznane decyzjami zostały terminowo wypłacone.

Wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy przesyłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub poczty elektronicznej na adres gops@klaj.pl.
Wnioski o świadczenia rodzinne należy składać elektronicznie poprzez dostępne platformy epuap, empatia lub bankowość elektroniczną.
Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać telefonicznie (12) 284 15 66.
Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o zastosowanie się do wprowadzonych ograniczeń.


wsteczWstecz (Powrot do wszystkich publikacji z menu: "Aktualności")

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju. Kłaj 652, 32-015 Kłaj, tel. (12)284-15-66, faks (12)284-31-30

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji