Menu główne

link do strony: www.gopsklaj.pl/biplink do strony Powiatowego Zespółu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawno¶ci w Wieliczcelink do strony: www.klaj.pllink do strony: www.epuap.gov.pllink do strony: www.senior.gopsklaj.pl

Aktualności


Zakończył się projekt Małopolski e-senior

2019-03-28

W listopadzie 2018 r. informowaliśmy o rozpoczęciu projektu „Małopolski e-senior" realizowanym przez Fundację Instytut Myśli Innowacyjnej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kłaju. Obecnie mamy zaszczyt poinformować, że z końcem marca br. projekt dobiegł końca. W ramach podjętych działań utworzone zostały trzy grupy seniorów zainteresowanych podnoszeniem kompetencji cyfrowych. Łącznie w cotygodniowych zajęciach brało udział 27 osób w wieku 65+. Odbyło się 15 dwugodzinnych spotkań dla każdej z grup. Szkolenia odbywały się w Szkole Podstawowej w Szarowie oraz w Sali Konferencyjno - Szkoleniowej Urzędu Gminy Kłaj.

czytaj całość publikacji "Zakończył się projekt Małopolski e-senior"


Ogłoszenie stowarzyszenia SPES - Roczne stypendum dla rodzin opiekujących się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym.

2019-03-04

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Nabór wniosków trwa do 30 marca br. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl

Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.spes.org.pl/stypendia bazy danych

Dołączone pliki:


II edycja projektu pn. Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej

2019-01-28

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w BEZPŁATNYM projekcie "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj całość publikacji "II edycja projektu pn. Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej"

Dołączone pliki:
Zobacz także: archiwum"Aktualności" (archiwum)...

przejdź do góry...

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju. Kłaj 652, 32-015 Kłaj, tel. (12)284-15-66, faks (12)284-31-30

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji